Hybridní fotovoltaické elektrárny - ideální řešení pro rok 2011.

Hybridní fotovoltaické elektrárny - ideální řešení pro rok 2011.

SOLÁRNÍ Panely Solární PANELY .CZ


Hybridní fotovoltaické elektrárny - ideální řešení pro rok 2011.

Hybridní fotovoltaické elektrárny - ideální řešení pro rok 2011.

Hybridní fotovoltaická elektrárna je nejlepším řešením nejen pro ty, kteří ještě solární fotovoltaickou elektrárnu nemají, ale i pro ty, kteří FVE již mají a chtějí efektivně zužitkovat více než obvyklých 30% vyrobené elektřiny pro vlastní spotřebu.

Instalace hybridních fotovoltaických elektráren do 30kWp navíc žádným způsobem nebrzdí tzv. "stop stav" na připojování nových fotovoltaických elektráren k distribuční soustavě. Pro pozdější přiznání podpory ve formě zeleného bonusu je nezbytné získat především tzv. "licence na výrobu elektřiny od ERÚ".

Hybridní fotovoltaické systémy již v současnosti dokáží být částečně nebo i zcela nezávislé na distribuční soustavě a vzhledem k tomu, že nemusí být přímo připojeny do elektrizační sosustavy, také vůbec žádnou elektřinu do doby získání povolení připojení do sítě nedodávají! Jsou tzv. galvanicky odděleny.

Hybridní fotovoltaický systém je v podstatě kombinací klasické síťové elektrárny a ostrovního systému. Výhody hybridního solárního systému proti čistě ostrovnímu provozu nebo čistě síťovému provozu jsou následující. V případě hybridního systému můžete po získání povolení připojení do distribuční soustavy od distributora čerpat zelený bonus, můžete si vyrobenou energii ukládat do akumulátorů a večer ji spotřebovávat, což Vám ušetří peníze, neboť nebudete muset večer nakupovat tolik energie ze sítě. Hybridní systém je možné navrhnout i tak, aby se nemuselo v noci nakupovat ze sítě vůbec. Další výhodou hybridního solárního systému je, že pokud dojde k tzv. "black outu", tedy že nepojede elektřina vůbec, klasická elektrárna elektřinu nedodává. Hybridní systém Vám zajistí pokrytí elektřiny po dobu kapacity a nabití akumulátorů. Díky špičkovým hybridním měničům napětí, které používáme, je po dobu "stop stavu" celý systém galvanicky oddělen od distribuční soustavy.

V případě dalších dotazů ohledně tohoto produktu nebo v případě Vašeho zájmu o hybridní solární systém nás prosím kontaktujte. Rádi Vám systém navrhneme dle Vašich potřeb.
Solární panely.cz doporučují:

Jarní bundy | Outdoor bundy | Outdoor kalhoty | Street bundy | Rybářské potřeby | Fotovoltaické elektrárne | Solárne elektrárne | Fotovoltaické elektrárne | Ostrovné systémy