Přednášky a konference

Přednášky a konference

SOLÁRNÍ Panely Solární PANELY .CZ


Přednášky a konference

Přednášky a konference

Specialisté z naší firmy se aktivně účastní většiny odborných konferencí zaměřených na fotovoltaiku a nezávislost v ČR. Jedním z nich je jednatel společnosti, p. Robert Mořkovský, který je zejména odborníkem z praxe, fotovoltaikou zabývá již od roku 2007. Vyzkoušel si pozitiva i negativa bydlení domě s ostrovním systémem - tedy bydlení v domě bez elektrické přípojky. V současné době žije v rodiném domě, který získal ocenění v soutěži "Obnovitelné desetiletí". V tomto RD dosáhl celkové 70% roční nezávislosti (v ČR dosud nejvyšší) na všech sítích a fosilních palivech a to včetně vytápění a přípravy teplé užitkové vody (TUV) díky chytré kombinaci na síti nezávislé hybridní fotovoltaiky, obnovitelné energie vzduchu a efektivní akumulaci přebytků z fotovoltaiky do vody.

P. Mořkovský také vyučuje hybridní fotovoltaické systémy na SŠAK v Hradci Králové v rámci profesní kvalifikace "Elektromontér fotovoltaických systémů".

V posledních třech letech naše firma pořádá také vlastní odborná školení a konference zaměřené na aktuální dění v oblasti nezávislé fotovoltaiky a solární architektury. Specializujeme se zejména na domácí nezávislé hybridní fotovoltaické elektrárny (HFVE na které lze žádat dotazi v rámci programu NZÚ) a komplexní průmyslové energetické systémy, na které lze žádat o podporu v rámci dotačního programu OPPIK. Tyto systémy využívají pokročlé algoritmy umělé ineligence a přepovědi počasí pro řízení spotřeby a akumulace energie v moderních budovách. Dále také spolupracujeme na vývoji a výzkumu nových moderních a hlavně funkčních trendů využití a skladování solární energie s některými progresivními projektanty, architekty a vysokými školami.

Nabízíme nyní také možnost, pro zájemce o náš hybridní fotovoltaický systém nebo o kompaktní solární systém HOME-GRID, celoročně navštívit náš showroom v Brně na BVV. Návštěva showroomu a ukázka systému je možná pouze po předchozí telefonické domluvě (alespoň 2-3 dny dopředu) a to zdůvodu, že jeden z našich kvalifikovaných odborníku musí být přítomen, aby Vám byl mohl systém předvést a odpovědět na Vaše případné dotazy. Pokud máte zájem si domluvit osobní schůzku, prosím kontaktujte nás.

Aktuální konference a přednášky, kterých se účastníme:

26.10.2017, Praha - 3. ročník konference Smart Energy Forum 2017

  • Pokud máte zájem slyšet přednášku našeho specialisty na nezávislou hybridní fotovoltaiku, p. Roberta Mořkovského, na téma "Jak správně upgradovat stávající FVE o bateriový systém a optimalizovat spotřebu energie v rodinném domu", přijďte 26.10. 2017 do hotelu Artemis v Praze, kde se koná již 3. ročník konference a výstavy o akumulaci energie a energetické soběstačnosti - Smart Energy Forum.

12.10.2017, Praha - 12. ročník konference Solární energie v ČR

  • Na konferenci Solární energie v ČR, která se koná 12.10.2017 v hotelu Jurys Inn v Praze vystoupí za naši společnost p. Robert Mořkovský se svou přednáškou na téma "Jak docílit vysoké míry vlastní energetické soběstačnosti pomocí HFVE a TČ v RD a firmách - příklady z konkrétních budov v ČR. Nezávislá hybridní fotovoltaika aneb reálná interaktivní ukázka funkcí domácího nezávislého energetického systému." Více informací o konferenci naleznete zde.

23.3.2017, Brno - Konference Fotovoltaika, akumulace, elektromobilita a nezávislost v praxi (v rámci veletrhu AMPER)

  • Zveme Vás na námi pořádanou konferenci Fotovoltaika, akumulace, elektromobilita a nezávislost v praxi, která je doprovodným programem veletrhu AMPER 2017. Více informací o konferenci naleznete zde.

Varianty produktu Přednášky a konference:

Solární panely.cz doporučují:

Jarní bundy | Outdoor bundy | Outdoor kalhoty | Street bundy | Rybářské potřeby | Fotovoltaické elektrárne | Solárne elektrárne | Fotovoltaické elektrárne | Ostrovné systémy