HOME-GRID - Vaše vlastní domácí síť

HOME-GRID - Vaše vlastní domácí síť

SOLÁRNÍ Panely Solární PANELY .CZ


HOME-GRID - Vaše vlastní domácí síť

HOME-GRID - Vaše vlastní domácí síť

HOME-GRID Vám nabízí možnost využít 100% vlastní vyrobené elektřiny z fotovoltaických panelů a stát se nezávislými na výpadcích elektřiny, připravit se na zvyšování sazeb za rezervovaný příkon a lze na něj také získat dotaci v rámci programu Nová zelená úsporám – podoblast C.3.5 nebo C.3.6.

Systém HOME-GRID Vám umožní snížit Vaši vlastní energetickou závislost na distributorech elektrické energie současně s maximálním využitím vyrobené elektrické energie z fotovoltaických panelů.

Vámi vyrobenou elektřinu tak využijete na 100% ve Vašem domě a pomocí vestavěné plynulé regulace různých energeticky náročných spotřebičů v domácnosti a možností plynule odebírat chybějící elektřinu ze sítě v době nedostatečného záření, nabízí systém nejen zvýšení míry nezávislosti, ale také zachování maximálního komfortu pro uživatele. Jedna z užitečných vlastností HOME-GRIDu je také integrovaná funkce nepřerušitelného záložního zdroje (UPS), která zajistí při výpadku distribuční sítě (DS) super-rychlý přechod (8 ms) do tzv. "ostrovního režimu".

HOME-GRID přináší nový trend moderních jednofázových domácích sítí, které reflektují současné požadavky na chytré řízení aktuální spotřeby v domácnostech, firmách nebo i lehkém průmyslu.

Na rozdíl od ostatních, současně na trhu dostupných třífázových hybridních systémů se symetrickým výstupním výkonem, nevyžadují jednofázové fotovoltaické systémy do budoucna instalaci dražších tří fázových jističů. HOME-GRID je tak již předem připraven na pomalu se blížící trend snižování hodnoty jističů v domácnostech z důvodu plánovaného navyšování sazeb za rezervovaný příkon.

Další významnou výhodou HOME-GRIDu je svoboda ve výběru technologie použitých akumulátorů. Měniče Studer Innotec (série Xtender) Vám umožňují výběr jakékoliv technologie akumulátorů - olověné trakčních baterie, AGM, gelové, Ni-Fe nebo i nejmodernější akumulátory s BMS (integrovaným bateriovým managementem) na bázi Li-lon nebo LiFePo.

Měniče Studer Innotec, skvěle pracují s německými bateriemi BMZ (Li-Ion) a taktéž nově i s LiFePo akumulátory BYD. Obě značky nejmodernějších lithiových baterií s integrovaným systémem bateriového managementu (BMS) a dlouholetou zárukou od renomovaných zahraničních výrobců se již v ČR začaly prodávat a jsou taktéž přímo hybridními měniči Studer Innotec systémově podporovány.

HOME-GRID Vám nabízí - kromě možnosti využití klasických primárních elektrochemických akumulátorů - také novou možnost využívání a řízení sekundárních "vodních" akumulátorů jako například zásobník, bazén, jezírko apod. HOME-GRID tak elegantně řeší problematiku, kterou s sebou přináší skladování energie z proměnlivých a nestabilních obnovitelných zdrojů.

HOME-GRIDu Vám můžeme nabídnout v různých modulacích – a to od nejmenších jednofázových systémů od výkonu 0,65 kVA až po třífázové systémy o výkonu až 12 kVA a instalovaném výkonu 10kWp (pokud výše uvedený výkon nestačil, máte stále možnost pořídit si klasickou HFVE (s AC či DC vazbou) s možným instalovaným výkonem až 180kWp.

Instalaci energetického systému HOME-GRID nabízí firma Solární Panely.CZ, s.r.o. na klíč a nebo přes výhradní partnerskou síť speciálně vyškolených, odborně kvalifikovaných montážních firem.

Na energetický systém HOME-GRID je možné žádat o dotaci v rámci program Nová Zelená Úsporám v podoblasti C.3.5 a C.3.6 nebo je možné ho instalovat jako zcela na dotacích nezávislé energetické řešení pro objekty s přípojkou či jako ostrovní systém pro objekty bez přípojky elektřiny.

Více o HOME-GRIDu naleznete zde, v případě dalších dotazů nás prosím kontaktujte.

Varianty produktu HOME-GRID - Vaše vlastní domácí síť:

HOME-GRID - RD Klasik 2

HOME GRID RD Klasik 2 - nové boxové řešení fotovoltaické elektrárny na klíč pro ty kt... Více >
bez DPH: 373.294,- Kč
Cena s DPH: 429.288,- Kč

HOME-GRID - RD Klasik 1

HOME GRID RD Klasik 1 - nové boxové řešení fotovoltaické elektrárny na klíč pro ty kt... Více >
bez DPH: 322.430,- Kč
Cena s DPH: 370.795,- Kč

HOME-GRID - RD Mini 1

HOME GRID RD Mini 1 je novinkou naší společnosti pro letošní rok. Na tento HOME-GRID... Více >
bez DPH: 315.501,- Kč
Cena s DPH: 362.826,- Kč
Solární panely.cz doporučují:

Jarní bundy | Outdoor bundy | Outdoor kalhoty | Street bundy | Rybářské potřeby | Fotovoltaické elektrárne | Solárne elektrárne | Fotovoltaické elektrárne | Ostrovné systémy